Ana Sayfa
  Hakkımızda
 
 

Isıgün Mühendislik

Firmamız, 1984 yılında Isıgün Mühendislik olarak kurulmuştur. 1997 yılında Isıgün Pls. Müh. Taah. Ltd. Şti. olarak kurumsallaşarak 2009 yılında kurulan Promek Mühendislik ile birlikte ISO 9001 kalite sistemi altında mekanik tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, endüstriyel tesisat ve enerji üretim-kojenerasyon tesis montajları konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

Çalışmalarımız, fizibilite aşamasından başlayıp; projelendirme, malzeme seçimi, montaj ve sistemin devreye alınıp işlevini yerine getirecek şekilde anahtar teslimi anlayışıyla yapılmaktadır.

Firmamız, Alarko – Carrier ürünleri ve çeşitli tesisat malzemeleri bayisi olarak da hizmet vermektedir.

Amacımız; titiz projelendirme, kaliteli malzeme ve eğitimli çalışanlarımızla işlerimizi tamamlayarak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, aranılır ve güvenilir bir firma olmayı sürdürebilmektir.

 

Kalite Politikamız

ISIGÜN ve PROMEK müşteri taleplerini istekleri doğrultusunda işlevsel, uzun ömürlü ve ekonomik olarak tasarlamayı ve gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.

Tüm faaliyetlerin doğru zamanda, doğru malzeme ve doğru elemanlarla gerçekleştirilmesi ve süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi temel çalışma prensibimiz olacaktır. İşlerimizi gerçekleştirirken iş güvenliği esaslarının, yasal gerekliliklerin ve müşteri gerekliliklerinin göz önüne alınmasına dikkat edilecektir.

Bu çerçevede yönetimimiz ve tüm çalışanlarımız ISIGÜN ve PROMEK'i müşteri odaklı hareket eden, istenen kalitede ve zamanda istenen sistemi sunan örnek ve aranılan bir şirket olarak yaşatmak için faaliyet gösterecektir.

Bu amaçla bize yol gösterecek temel ilkeler aşağıdaki gibi belirlenmiştir:

  • Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak
  • Yasal gerekliliklere ve müşteri gerekliliklerine saygılı bir çalışma ortamı oluşturmak
  • Kaynaklarımızı verimli kullanmak
  • Çalışanların kalite ve iş güvenliği bilincini geliştirmek sürekli iyileştirmek
  • Şirket içi ve dışı eğitimlerle verimliliğimizi artırmak, faaliyetlerimizin etkinliğini sağlamak ve sürdürmek
  • Yaratılan güvenilir firma anlayışını sürdürerek sektörde marka olabilmek

 

Kalite Sertifikalarımız

         

 

Organizasyon Şemamız